Informace k výuce ve dnech 18. - 20. 11.

Informace k výuce ve dnech 18. -  20. 11.

Vážení rodiče, milí žáci,

opět jsme se v uplynulém období posunuli v našich počítačových dovednostech  a schopnosti pracovat samostaně, ale jsem velmi ráda, že alespoň části z Vás už mohu zaslat informace, které nás začínají posouvat k běžnému životu  a dovolují nám rozvíjet i další dovednosti.

Informace k provozu základní školy  od 18. 11. 2020. 

 

Výuka - 1. a 3. ročník se od tohoto data vzdělává prezenčně /chodí do školy/. Výuka bude probíhat  časově v plném rozsahu - 3. třída vyučování od 7.45 do 12.20. 1. ročník obdrží časový rozvrh hodin od Mgr. Jitka Matouškové. Obsahově bude výuka  omezena. Nelze vyučovat hudební a tělesnou výchovu. Žáci si budou do školy nosit vše potřebné do matematiky, českého jazyka, čtení, psaní, anglického jazyka, prvouky a výtvarné výchovy. V případě příznivého počasí je doporučen častější pobyt venku, myslete na vhodné oblečení, prosím. 

4. a 5. ročník pokračuje v distanční výuce podle přiloženého aktualizovaného rozvrhu /viz. příloha/.  Rozvrh je upraven tak, aby korespondoval s vyučovacími hodinami ve škole, věnujte zvýšenou pozornost těmto změnám. 

 

Hygienická opatření - žáci jsou povinni nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Proto je nutné, aby měl každý žák  2 roušky na dopoledne, v případě, že bude navštěvovat školní družinu v plném rozsahu, další 2 roušky na odpoledne a vždy sáček na uložení použitých roušek. Další hygienická opatření zajišťují zaměstnanci školy.

 

Stravování - žáci 1. a 3. ročníku mají od 18. 11. 2020 obědy  přihlášené, pokud o odběd pro své dítě nemáte zájem, odhlašujte standartním způsobem. Při pobytu ve školní jídelně žáci používají roušku, odkládají ji pouze při konzumaci jídla.

Žáci 4. a 5. ročníku mají obědy i nadále odhlášené. Nabídka odběru obědů ,,přes ulici" pro tyto žáky stále platí - obědy si v případě zájmu přihlašte do pondělí 16. 11. 2020 do 14.00.

 

Školní družina - ranní i odpolední družina bude v běžném časovém rozpětí pro žáky 1. a 3. ročníku . Platí  povinnost nošení roušek po celou dobu pobytu. S ohledem na tuto skutečnost prosím rodiče o zvážení, v jakém rozsahu pořebujete školní družinu využít.  I zde děti budou chodit častějí na vycházky.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)